Vážení zákazníci, poslední objednávky tohoto roku budu přijímat do 8.12. (s dodáním do Vánoc). Eshop bude od 9.12 do 31.12. zavřen. Děkuji za pochopení. Znovu pro vás otevřu 1.1.2024.

POUZDRO NA INZULINOVOU PUMPU/MOBIL PRO DIABETIKY - SOFTSHELL (RŮZNÉ VZORY)

Pokud máte zájem o pouzdro pouze na mobil - zadejte tuto možnost ve variantách ve výběru pumpy (jen nevyberete pumpu, ale mobil).

Rozměry mobilu napište do poznámky i s rozměry pouzdra, ve kterém mobil máte!

Více informací o produktu najdete níže na stránce...

SOFTSHELL VZORY
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
TYP POUZDRA ?
ČERNÝ PÁSEK (GUMA)
OBVOD PASU
DALŠÍ POUZDRO NA MOBIL ?
Vhodné na pumpu
Možnosti doručení
Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Na objednávku do 10 pracovních dnů Zvolte variantu
440 Kč

Pouzdro na inzulinovou pumpu – varianty:

  1. Můžete objednat pouze pouzdro na pumpu nebo pouze na mobil (tomu odpovídá základní cena)
  2. Pouzdro může být bez okýnka (v ceně) nebo s okýnkem (+200,-)
  3. K pouzdru můžete objednat pásek - černá guma (90% polyamid, 10% lycra) zakončená na plastový trojzubec (+150,-) nebo na suchý zip (+350) - pásek není možné ušít z hlavní látky!!!
  4. Potřebujete i pouzdro na mobil, které se dá nosit na stejném pásku jako pumpa? Můžete si ho také doobjednat, buď s úzkým dnem – pouze na mobil (+300,-) nebo s rozšířeným dnem – vejde tam i hroznový cukr, klíče apod. (+350,-)
  5. Pokud máte zájem pouze o pouzdro na mobil (tzn. že jste ho vybrali v přechozím kroku u výběru, kde jsou vypsány pumpy, zadejte u této možnosti ne - v opačném případě budete mít dvě pouzdra na mobil).

Materiál: softshell (100% polyester s nepromokavou úpravou)

Pásek z černé gumy je široký 3cm a dá se povolit nebo utáhnout.

Pouzdro se dá navléct na jakýkoliv pásek šířky 3cm.

Údržba:

  • praní na 30 stupňů v ruce
  • bez aviváže
  • nežehlit
  • nesušit v sušičce

Poznámka: U INZULINOVÉ PUMPY TANDEM DĚLÁM SMĚR ZIPU PODLE TOHO, JESTLI SI JI OBSLUHUJE DIABETIK NEBO RODIČ DIABETIKA. U TÉ PRVNÍ MOŽNOSTI JE PUMPA V POUZDŘE SCHVÁLNĚ "VZHŮRU NOHAMA", ABY SI JI DIABETIK MOHL LÉPE OBSLUHOVAT NA TĚLE!